fbpx
5 maja, 2020
Kominek zapachowy kamienie i basen

Kominek elektryczny czy kominek zapachowy Backflow?

Fani aromatyzowania wnętrz za pomocą kominków, mają dziś do wyboru wiele ich rodzaji. Są to klasyczne kominki na woski bądź olejki, kominki elektryczne, bądź też nasze kominki na kadzidełka stożkowe. Który z nich będzie najodpowiedniejszy dla Ciebie? Mamy nadzieję, że nasz artykuł znacznie ułatwi Ci wybór!
11 marca, 2020
Kominek na olejek

Kominek do olejków czy kominek na kadzidełka stożkowe?

Należysz do grona miłośników przyjemnych zapachów we wnętrzach? W takim razie pora zastanowić się, jaki sposób rozprzestrzeniania aromatów w pomieszczeniach wybrać. Tym razem przeanalizujemy co wybrać – kominek do olejków czy kominek na kadzidełka stożkowe. Zapraszamy do lektury!
9 marca, 2020

Gdzie kupić kadzidełka zapachowe?

Kadzidełka to jeden z lepszych sposobów na aromatyzowanie wnętrz. Niemniej ich oferta jest dość szeroka – możesz wybrać kadzidełka indyjskie, kadzidełka japońskie i różne inne kadzidła naturalne. Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić kadzidełka – bardzo przydatny będzie przygotowany przez nas artykuł. Jest to bowiem częste pytanie osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tą formą aromaterapii albo szukają lepszych i tańszych rozwiązań. Co więcej, podpowiadamy też, jakie kadzidełka wybrać. Miłej lektury!
25 kwietnia, 2022
Kadzidełka Backflow Nag Champa

Co na komary? Co odstrasza komary? Sprawdzony sposób na komary!

Kiedy temperatura za oknem robi się coraz wyższa, odczuwamy przypływ endorfin i z niecierpliwością wyczekujemy […]
7 grudnia, 2020
kadzidło płynące

Kominek Dymny

Kominek dymny – czyli jak jednocześnie udekorować dom i wypełnić go pięknym aromatem Kominek dymny […]
30 listopada, 2020
kadzidło płynące

Kadzidło Płynące

Kadzidło płynące to gadżet stosowany w aromatyzowaniu pomieszczeń, który ostatnimi czasy cieszy się ogromną popularnością. […]