fbpx
5 maja, 2020
Kominek zapachowy kamienie i basen

Kominek elektryczny czy kominek zapachowy Backflow?

Fani aromatyzowania wnętrz za pomocą kominków, mają dziś do wyboru wiele ich rodzaji. Są to klasyczne kominki na woski bądź olejki, kominki elektryczne, bądź też nasze kominki na kadzidełka stożkowe. Który z nich będzie najodpowiedniejszy dla Ciebie? Mamy nadzieję, że nasz artykuł znacznie ułatwi Ci wybór!
11 marca, 2020
Kominek na olejek

Kominek do olejków czy kominek na kadzidełka stożkowe?

Należysz do grona miłośników przyjemnych zapachów we wnętrzach? W takim razie pora zastanowić się, jaki sposób rozprzestrzeniania aromatów w pomieszczeniach wybrać. Tym razem przeanalizujemy co wybrać – kominek do olejków czy kominek na kadzidełka stożkowe. Zapraszamy do lektury!
9 marca, 2020

Gdzie kupić kadzidełka zapachowe?

Kadzidełka to jeden z lepszych sposobów na aromatyzowanie wnętrz. Niemniej ich oferta jest dość szeroka – możesz wybrać kadzidełka indyjskie, kadzidełka japońskie i różne inne kadzidła naturalne. Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić kadzidełka – bardzo przydatny będzie przygotowany przez nas artykuł. Jest to bowiem częste pytanie osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tą formą aromaterapii albo szukają lepszych i tańszych rozwiązań. Co więcej, podpowiadamy też, jakie kadzidełka wybrać. Miłej lektury!
2 grudnia, 2019

Działanie kadzidełek backflow

Istnieją różne sposoby na wypełnianie wnętrz pięknym zapachem. Mogą to być świece zapachowe, dozowniki elektryczne, spraye, kominki na wosk, kominki na olejki albo kadzidełka zapachowe. Jeśli zdecydujesz się na te ostatnie, z pewnością będzie interesować Cię kwestia pt. „kadzidełka działanie”. Nie od dziś bowiem wiadomo, że kadzidła naturalne nie tylko pięknie pachną, ale też mają swoje inne zalety – dla Twojego samopoczucia, a nawet zdrowia! Sprawdź więc, jak może Ci pomóc kadzidło zapachowe!
3 grudnia, 2019

Jak palić kadzidełka stożkowe?

Zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych osób zakup kadzideł może być pierwszym zetknięciem z taką formą aromatyzowania pomieszczeń. Aby uniknąć jakichkolwiek problemów z użytkowaniem i pokazać Ci, że jest to niezwykle proste, przygotowaliśmy nasz mini poradnik. Rozwiewamy w nim wszelkie wątpliwości – podpowiadamy, jakie kadzidełka stożkowe wybrać oraz przede wszystkim instruujemy, jak palić kadzidło!
4 grudnia, 2019

Kominek zapachowy Backflow – jak go używać?

Istnieje wiele sposobów, by napełnić wnętrza przyjemnym zapachem. Możesz wybrać świece, elektryczne dozowniki, spraye, saszetki albo postawić na bardzo popularny kominek zapachowy. Tych jednak także jest cała gama – kominek na wosk, kominek na olejki czy też kominek zapachowy na kadzidełka stożkowe. Przyjrzymy się teraz poszczególnym modelom i podpowiemy, jak ich używać!
13 grudnia, 2019
Kominek zapachowy kamienie i basen

Kominek do wosku czy kominek zapachowy backflow?

Kiedy szukasz sposobu, by w Twoim domu unosił się piękny zapach, masz do wyboru wiele możliwości. Bardzo popularne są elektryczne dozowniki, kominki na wosk, świece zapachowe czy kominki do aromaterapii na olejki eteryczne. Sporą popularność zyskują także kominki zapachowe Backflow na kadzidełka. Postanowiliśmy je porównać z najczęściej wybieranymi, czyli kominkami do wosku. Które rozwiązanie lepiej wybrać? Sprawdźmy!
14 grudnia, 2019

Woski do kominka a kadzidełka stożkowe Backflow

Każdy zwolennik przyjemnych zapachów we wnętrzach zastanawia się, jaki kominek zapachowy wybrać. Od jego rodzaju zależy bowiem, co będzie niezbędne do generowania aromatów w pomieszczeniach. Często pada na kominek na wosk i tym samym woski zapachowe. Alternatywą jest kominek do aromaterapii, wykorzystujący naturalne kadzidła. Przygotowaliśmy więc zbiór informacji, pomocny w decyzji – co wybrać, woski do kominka czy kadzidełka stożkowe Backflow?
27 stycznia, 2020

Czy kadzidełka są szkodliwe, niebezpieczne dla zdrowia?

Każdy, kto stoi przed podjęciem decyzji w jaki sposób aromatyzować swoje pomieszczenie, powinien mieć na uwadze przede wszystkim swoje bezpieczeństwo i stan zdrowia. Kiedy wybierzesz kadzidła, może rodzić się pytanie – czy kadzidełka szkodzą. Pojawia się bowiem sporo teorii na ten temat. My postanowiliśmy lepiej przyjrzeć się tematyce i sprawdzamy, czy kadzidełka są szkodliwe czy też jest to wyłącznie mit!