fbpx
Kadzidełka biała szałwia i lawenda
Kadzidełka stożkowe – Biała Szałwia i Lawenda (Tribal Soul)
12 października, 2020
Kadzidełka zapachowe backflow Jaśmin
Kadzidełka stożkowe – Jaśmin
12 października, 2020
Pokaż wszystkie

Kadzidełka stożkowe – Biała Szałwia i Palo Santo (Tribal Soul)

14.90 

Kadzidełka Backflow Tribal Soul – Biała Szałwia + Palo Santo to zapachy, które bezdyskusyjnie powinny znaleźć się w niezbędniku każdego miłośnika aromaterapii. Nasze kadzidełka, to nie tylko piękny, intensywny zapach, ale także zjawiskowy efekt Backflow, który polega na opadaniu dymu z palonego kadzidełka w dół. Kadzidełko należy umieścić w górnej części kominka zapachowego i odpalić do ⅓ wysokości, aby już za chwilę móc podziwiać jak pięknie dym otula wewnętrzne ściany kominka, a następnie płynie po nich leniwie w dół.

Na stanie

SKU: TribalBF-06 Kategorie: ,

Kadzidełka Backflow Tribal Soul – Biała Szałwia + Palo Santo – jak stosować je z kominkiem Backflow?

Kadzidełka Backflow Tribal Soul – Biała Szałwia + Palo Santo nadają się do stosowania ze wszystkimi modelami kominków Backflow, jakimi dysponujemy. Zarówno ich skład chemiczny (100 % naturalnych składników), jak i stożkowa struktura kadzidła, są kluczowe dla wywołania efektu Backflow. Kominek zaś, stanowi niejako rusztowanie, albo też nadaje tor dymowi, który wydostaje się ze stożka niewielką dziurką, którą znajdziecie na samym jego spodzie. To właśnie ta część stożka musi przylegać bezpośrednio do paleniska, aby dym mógł następnie dostać się do kominka. Po zakończeniu procesu palenia, kominek nie wymaga specjalnego czyszczenia. Wystarczy, że resztki kadzidełka i popiół usuniesz mokrą szmatką, bądź papierowym ręcznikiem i możesz śmiało podpalać kolejne kadzidełko. Czas spalania jednego, to ok 30 minut.

Kadzidełka Backflow Tribal Soul – Biała Szałwia + Palo Santo a aromaterapia

Kadzidełka Backflow Tribal Soul – Biała Szałwia + Palo Santo rozprzestrzenią w Twoim domu intensywny i bardzo przyjemny zapach, który pomoże Ci zrelaksować się. Biała szałwia to znany dalekowschodni antyseptyk, a jego działanie potęguje Palo Santo, które ze względu na swoje liczne właściwości prozdrowotne, nazwane zostało “świętym drzewem”. Ta mieszanka zapachowa, pozwoli Ci na osiągnięcie równowagi psychicznej, pomoże odblokować działanie czakr i oczyścić energię w Twoim domu. Sprawdź wszystkie nasze nowe zapachy z linii Tribal Soul i zamów już teraz swój zestaw z kominkiem!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kadzidełka stożkowe – Biała Szałwia i Palo Santo (Tribal Soul)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *