fbpx
Kadzidełka zapachowe backflow róża północy
Kadzidełka stożkowe – Róża północy
12 października, 2020
Kadzidełka biała szałwia i lawenda
Kadzidełka stożkowe – Biała Szałwia i Lawenda (Tribal Soul)
12 października, 2020
Pokaż wszystkie

Kadzidełka stożkowe – Biała szałwia (Tribal Soul)

14.90 

Kadzidełka Backflow Tribal Soul – Biała Szałwia to kolejny z niezwykłych zapachów od firmy Tribal Soul, który przeniesie Cię w najpiękniejsze rejony Dalekiego Wschodu. Kadzidełko ustawione na palenisku kominka Backflow, stworzy po podpaleniu niesamowity efekt dymu, który spływa kaskadą w dół kominka. W całym pomieszczeniu rozniesie się przyjemny zapach białej szałwii, a Ty będziesz mógł zrelaksować się jeszcze głębiej, obserwując leniwie przelewający się dym. Co sprawia, że nasz dym opada w dół, zamiast unosić się ku górze, tak jak w przypadku świecy? Dowiesz się zerkając poniżej.

Na stanie

SKU: TribalBF-03 Kategorie: ,

Kadzidełka Backflow Tribal Soul – Biała Szałwia – jak działają?

Kadzidełka Backflow Tribal Soul – Biała Szałwia to wyjątkowo bogata mieszanka składników roślinnych, takich jak zasuszone i sproszkowane liście, łodygi i kwiaty, olejki eteryczne, żywice drzew i krzewów, a także woda, która wiąże całość. Naturalny skład, a także specjalna budowa kadzidełka sprawiają, że dym  który wytwarza się podczas palenia, początkowo gromadzi się w niewielkiej komorze wewnątrz kadzidełka. Staje się on tam biały i gęsty, a następnie wylatuje z kadzidełka niewielką dziurką, która znajduje się na samym spodzie stożka. Następnie, w zależności od modelu kominka zapachowego którego używamy, dym spływa w dół po jego ściankach, gromadzi się w jego naczynkach, albo przybiera formę wodospadu. Wygląda to niezwykle efektownie, a w połączeniu z pięknym zapachem kadzidła, sprawia, że możemy pozwolić sobie na jeszcze pełniejszy relaks.

Kadzidełka Backflow Tribal Soul – Biała Szałwia na prezent

Kadzidełka Backflow Tribal Soul – Biała Szałwia i kominek zapachowy od Backflow, mogą być znakomitym podarunkiem dla naszych bliskich, bez względu na okazję. Wręcz solenizantowi zestaw do domowej aromaterapii, a  następnie koniecznie wytłumacz mu zasadę działania kominka. Kadzidełko podpalić należy mniej więcej w ⅓ wysokości i ustawić na palenisku kominka. Tylko tyle, aby przez najbliższe 30 minut móc obserwować spektakularny efekt leniwie spływającego w dół dymu. Po zakończeniu palenia, resztki popiołu wystarczy przetrzeć szmatką , lub ręcznikiem papierowym.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kadzidełka stożkowe – Biała szałwia (Tribal Soul)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *