fbpx
Kadzidełka Backflow Paczuli
Kadzidełka stożkowe – Paczuli (Stamford)
20 sierpnia, 2020
Kadzidełka zapachowe backflow tybetańskie piżmo
Kadzidełka stożkowe – Tybetańskie piżmo
3 czerwca, 2020
Pokaż wszystkie

Kadzidełka stożkowe – Bursztyn

9.90 

Kadzidełka Stożkowe Backflow 500g – Bursztyn to absolutna nowość w ofercie naszego sklepu internetowego. Dzięki nim, wypełnisz swój dom pięknym, ciepłym, aromatem i stworzysz w nim wyjątkowy nastrój. Bursztyn w aromaterapii znany jest z właściwości uspokajających, pomaga ukoić lęk, działa antystresowo i antydepresyjnie. Pobudza czakry do pracy w harmonii,a dzięki temu wprawi wszystkich w doskonały nastrój. Kadzidełka należy stosować z kominkami Backflow. Sprawdź także pozostałe zapachy kadzidełek w naszej ofercie, oraz kadzidełka bezzapachowe!

Kadzidełka mają specjalną budowę – w środku są one puste, a przestrzeń ta, stanowi swego rodzaju komorę,  w której gromadzi się dym. W dolnej części kadzidełka znajdziesz niewielką dziurkę. To przez nią wydostaje się nasz dym, który następnie spływa po ściankach kominka, tworząc efekt Backflow. Jest on na tyle ciężki i gęsty, że zamiast unosić się do góry, spływa mlecznymi kaskadami do dołu.

Dzięki niesamowitym efektom zapachowym i wizualnym, jakie możemy osiągnąć z kominkiem Backflow, są one doskonałym pomysłem na prezent, i to nie byle jaki, bo bardzo oryginalny. Zapoznaj się z kompletną gamą naszych produktów i spraw bliskiej osobie wyjątkowy prezent!

W jednym opakowaniu jest 10 stożków. Każde kadzidełko stożkowe backflow pali się około 20 minut.

Na stanie

SKU: iBackFL-07 Kategorie: ,

Kadzidełka Stożkowe Backflow – Bursztyn – sposób użycia

Kadzidełka stożkowe Backflow – Bursztyn są bardzo proste w użytkowaniu, jednak trzeba zastosować się do kilku prostych zasad. Po pierwsze, kadzidełka stosujemy wyłącznie z kominkami Backflow. Budowa jednych i drugich – kadzidełka i kominka, zaplanowana została w taki sposób, że tylko w tandemie pozwolą nam one osiągnąć efekt opadającego dymu, czyli efekt Backflow. Sekret tkwi w składzie kadzidełek, który powoduje, że dym z kadzidła jest gęsty i cięższy od powietrza i dlatego opada w dół, zamiast ulatywać. Budowa kominka zaś, jest jak naczynie, które nadaje tor i kształt spływającemu dymowi.

Palenisko znajduje się na górze każdego kominka. Stożek zapachowy należy podpalić do ⅓ wielkości i ustawić na nim. Już po chwili możemy obserwować spektakularny efekt Backflow, który utrzyma się przez około 20 minut. Po zakończeniu palenia, możesz wytrzeć resztki popiołu mokrą szmatką, bądź zwilżonym ręcznikiem papierowym. Proste, prawda?

Gdzie kupić Kadzidełka Stożkowe Backflow – Bursztyn?

Kadzidełka Stożkowe Backflow – Bursztyn, podobnie jak pozostałe zapachy, a także podstawki pod kadzidełka, znajdziesz w bardzo korzystnej ofercie na Backflow.pl. Możesz skompletować tu swój mały niezbędnik do domowej aromaterapii, bądź zainspirować się, szukając oryginalnego prezentu. Elegancki kominek, wraz z zestawem kadzidełek będzie bardzo miłą niespodzianką, która wpasuje się w każdego rodzaju wnętrza. Przejrzyj naszą kompletną ofertę i wybierz swój idealny kominek Backflow!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kadzidełka stożkowe – Bursztyn”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *