fbpx
Kadzidełka biały kopal
Kadzidełka stożkowe – Biały Kopal (Tribal Soul)
12 października, 2020
Kadzidełka palo santo
Kadzidełka stożkowe – Palo Santo (Tribal Soul)
12 października, 2020
Pokaż wszystkie

Kadzidełka stożkowe – Mirra (Tribal Soul)

14.90 

Kadzidełka Backflow Tribal Soul – Mirra to jeden z najbardziej klasycznych zapachów w świecie aromaterapii. Mirra znana już od wieków, w szczególności w krajach semickich i arabskich, przypisane ma liczne właściwości lecznicze w medycynie naturalnej, aromaterapii, ale także pełniła bardzo ważną rolę w kulcie, jak i oddawania czci starożytnym władcom. Mirra była luksusem, na który pozwolić mogły sobie tylko najwyżej ustawione w hierarchii społecznej osoby. Dziś, jej zapach może towarzyszyć Ci na co dzień dzięki kominkom i kadzidełkom Backflow!

Na stanie

SKU: TribalBF-04 Kategorie: ,

Jak stosować Kadzidełka Backflow Tribal Soul – Mirra

Kadzidełka Backflow Tribal Soul – Mirra są bardzo łatwe w stosowaniu, jeśli tylko posiadasz kominek Backflow. Nasze podstawki zapachowe i kadzidełka, zaprojektowane są w taki sposób, że tylko stosując je razem, możesz przekonać się na własne oczy czym jest efekt Backflow. Podpal kadzidełko Backflow Tribal Soul do ⅓ wysokości i ustaw je w górnej części kominka zapachowego. Po chwili będziesz mógł zaobserwować wydobywający się od spodu, gęsty i ciężki dym, który zamiast ulecieć, będzie leniwie opływał po ścianach kominka. Widok ten może być niezwykle relaksujący, a w połączeniu z właściwościami Mirry, masz zapewniony prawdziwy sens antystresowy w zaciszu swojego domu. Miej na uwadze, że kadzidełka są w pełni naturalne i bezpieczne w stosowaniu, nie zawierają substancji toksycznych. Ze względu na intensywność aromatu jednak, dobrze jest zadbać o dobrą wentylację w pomieszczeniu, albo przynajmniej uchylić okna w trakcie, czy tuż po naszym seansie.

Kadzidełka Backflow Tribal Soul – Mirra – gdzie kupić?

Kadzidełka Backflow Tribal Soul – Mirra, kadzidełka bezzapachowe, a także wszystkie modele kominków, możesz zamówić już teraz, bez wychodzenia z domu. Zajrzyj na nasze aktualne promocje, bądź gotowe zestawy, jeżeli nie masz jeszcze kominka w swoim domu i skompletuj swój mały niezbędnik do domowej terapii zapachami. Gwarantujemy terminowość wysyłki i konkurencyjne ceny, a także wygodne zakupy – nie musisz nawet wychodzić z domu. Z pomocą naszych ekspertów z pewnością wybierzesz zestaw odpowiedni dla siebie, bądź na prezent.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kadzidełka stożkowe – Mirra (Tribal Soul)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *