fbpx
Kadzidełka zapachowe nag champa
Kadzidełka stożkowe – Nag Champa
2 grudnia, 2019
Kadzidełka zapachowe backflow wanilia
Kadzidełka stożkowe – Wanilia
3 czerwca, 2020
Pokaż wszystkie

Kadzidełka stożkowe – Olibanum i Mirra

9.90 

Kadzidełka stożkowe Olibanum i Mirra, to wyjątkowe połączenie zapachowe z dalekiego wschodu. Są to dwie wonie stanowiące dla siebie przeciwwagę energetyczną – według wschodnich religii, a stosowanie ich razem, ma pomóc w odnalezieniu wewnętrznej równowagi. Kadzidełka mają budowę stożkową i przystosowane są do palenia na podstawkach Backflow – dzięki czemu możesz obserwować efekt swobodnie opadającego dymu. Wypełnią całe Twoje pomieszczenie wyjątkowym zapachem.

W opakowaniu znajduje się 10 szt. kadzidełek stożkowych Backflow. Każde kadzidełko pali się około 20 minut.

Na stanie

SKU: iBackFL-02 Kategorie: ,

Kadzidełka Stożkowe Backflow – Olibanum i Mirra

Mirra, znana nam np. z przypowieści o 3 królach, jest kontrastem dla olibanum – zwanym inaczej kadzidłem. Obie te substancje są żywicami i obie miały historycznie większą wartość niż złoto. Kadzidła, zapachy i trudne do pozyskiwania substancje roślinne, przeznaczone były tylko dla osób duchownych czy władców. Upowszechniły się dopiero wiele lat później, ale do dziś w kulturach wschodnich odgrywają one ogromną rolę w życiu codziennym. Symboliczne znaczenie mirry, to energia żeńska, kojąca, ciepła. Olibanum zaś, jest zapachem cytrusowym, nieco ostrzejszym, symbolizującym pierwiastek męski. Niegdyś zapachy te zawsze szły ze sobą w parze, symbolizująca połączenie energii męskiej i żeńskiej. Dziś, zamknięte w  niewielkim stożku, mogą pomóc w budowaniu duchowej harmonii w Twoim domu. Nie wspominając już o niesamowitym efekcie Backflow, który wywołują w połączeniu z naszymi kominkami.

Kadzidełka Stożkowe Backflow – Olibanum i Mirra – właściwości

Kadzidełka stożkowe olibanum i mirra, znane są z właściwości kojących, uspokajających. Wykonane wyłącznie z naturalnych składników, takie jak susze roślinne, żywice i woda, są w pełni bezpieczne do stosowania w domach. W kulturach wschodnich pali się je niemal nieustannie, co związane jest z dużą wilgocią w budynkach. Kadzidła pomagają utrzymać tam przyjemny zapach. W świątyniach natomiast, czy na ołtarzykach, mają spełniać rolę duchowe. Dym symbolizuje bóstwo i mądrość, dlatego tak ważne jest, żeby roznosił się on stale po wszystkich pomieszczeniach. W innych wierzeniach, dym ten pomaga zanosić modlitwy wiernych do boga.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kadzidełka stożkowe – Olibanum i Mirra”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *