fbpx
Kadzidełka zapachowe backflow bursztyn
Kadzidełka stożkowe – Bursztyn
3 czerwca, 2020
Kadzidełka zapachowe backflow róża północy
Kadzidełka stożkowe – Róża północy
12 października, 2020
Pokaż wszystkie

Kadzidełka stożkowe – Tybetańskie piżmo

9.90 

Kadzidełka Stożkowe Backflow – Tybetańskie Piżmo to jeden z najbardziej oryginalnych zapachów w naszej ofercie. Zapach wywodzi się z Indii, gdzie według naturalnej receptury, do jego produkcji stosuje się wyłącznie susze roślinne, żywice, olejki eteryczne i wodę. Według dawnych wierzeń zapach piżma jest jednym z najsilniejszych afrodyzjaków i w wielu sytuacjach używano go, aby pozyskać względy konkretnej osoby, czy zwyczajnie do uwodzenia. Piżmo do dnia dzisiejszego jest jednym z najdroższych zapachów świata i składnikiem najlepszych perfum.
W opakowaniu znajduje się 10 szt. kadzidełek stożkowych Backflow. Każde kadzidełko pali się około 20 minut.

Na stanie

SKU: iBackFL-03 Kategorie: ,

Kadzidełka Stożkowe Backflow – Tybetańskie Piżmo

Kadzidełka stożkowe Tybetańskie Piżmo, ustawione na palenisku kominka Backflow, wywołują spektakularny efekt opadającego dymu. Substancje, z których wykonane zostało nasze kadzidełko, wytwarzają gęsty dym, który cięższy jest od powietrza. Dzięki temu, dym nie unosi się w górę, lecz spływa na dół leniwymi kaskadami, przybierając kształt naczynia. Z tego powodu bardzo ważne jest, który z modeli kominka wybierzesz do stosowania tego kadzidełka. W naszej ofercie mamy zarówno kominki w formie wodospadów, gdzie dym przelewa się spokojnie cienką strugą, jak i kominki w formie otwartych naczyń, gdzie po opadnięciu, dym dodatkowo gromadzi się w dolnej części kominka zapachowego. Przejrzyj wszystkie nasze modele i wybierz kominek Backflow najlepszy dla siebie!

Szukasz pomysłu na prezent? Zestaw Backflow kominek + 5 zapachów kadzidełek będzie oryginalnym podarunkiem na każdą okazję.

Jak stosować kadzidełka Stożkowe Backflow – Tybetańskie Piżmo

Jak stosować kadzidełka stożkowe tybetańskie piżmo, aby uzyskać efekt Backflow? Nic trudnego. Wystarczy, że odpalisz jedno kadzidełko do ⅓ wysokości i odczekasz chwilę, aż się rozpali. Ustawiasz je na palenisku kominka, które we wszystkich naszych modelach znajduje się w górnej części kominka i czekasz. Dym, po zgromadzeniu się w niewielkiej komorze wewnątrz kadzidełka stożkowego, wydostaje się następnie przez niewielką dziurkę w dole kadzidełka, a potem otula ścianki kominka zapachowego. Jedno kadzidełko pali się ok. 20 minut.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kadzidełka stożkowe – Tybetańskie piżmo”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *