fbpx
Kadzidełka zapachowe backflow olibanum i mirra
Kadzidełka stożkowe – Olibanum i Mirra
3 czerwca, 2020
Kadzidełka zapachowe backflow opium
Kadzidełka stożkowe – Opium
3 czerwca, 2020
Pokaż wszystkie

Kadzidełka stożkowe – Wanilia

9.90 

Kadzidełka Stożkowe Backflow – Wanilia to wyjątkowa mieszanka naturalnych składników pochodzenia roślinnego, zaklętych w niewielkim stożku. Używane z dowolnym modelem kominków Backflow, tworzą efekt opadającego dymu, który wygląda wprost spektakularnie. Piękny zapach unoszący się w całym pomieszczeniu, połączony z hipnotyzującym efektem wizualnym, pozwoli Ci na jeszcze głębszy relaks, a popołudniowa herbata z pewnością zasmakuje Ci jeszcze bardziej w towarzystwie kominków i kadzidełek Backflow. Poniżej, dowiesz się jak korzystny wpływ na Twój organizm ma olejek eteryczny z wanilii.

Kadzidełka mają specjalną budowę – w środku są one puste, a przestrzeń ta, stanowi swego rodzaju komorę,  w której gromadzi się dym. W dolnej części kadzidełka znajdziesz niewielką dziurkę. To przez nią wydostaje się nasz dym, który następnie spływa po ściankach kominka, tworząc efekt Backflow. Jest on na tyle ciężki i gęsty, że zamiast unosić się do góry, spływa mlecznymi kaskadami do dołu.

Dzięki niesamowitym efektom zapachowym i wizualnym, jakie możemy osiągnąć z kominkiem Backflow, są one doskonałym pomysłem na prezent, i to nie byle jaki, bo bardzo oryginalny. Zapoznaj się z kompletną gamą naszych produktów i spraw bliskiej osobie wyjątkowy prezent!

W jednym opakowaniu jest 10 stożków. Każde kadzidełko stożkowe backflow pali się około 20 minut.

Brak w magazynie

SKU: iBackFL-12 Kategorie: ,

Kadzidełka Stożkowe Backflow – Wanilia

Kadzidełka Stożkowe Backflow 500g Wanilia, oprócz tego że pachną bardzo przyjemnie, słodko i już dzięki temu wprawiają Cię w dobry nastrój i dodają pozytywnej energii, w aromaterapii odgrywają znacznie ważniejszą rolę. Otóż wanilia wykazuje zbawienne właściwości dla układu pokarmowego, nerwowego i rozrodczego.  Łagodzi dolegliwości trawienne, skurcze, pomaga pokonywać stany lękowe, leczy depresje, likwiduje napięcie, pomaga w łagodzeniu objawów chorób układu rozrodczego.

Pomijając aspekty zdrowotne, nasze kominki i naturalne kadzidełka to także wspaniała dekoracja dla Twojego mieszkania. Klasyczny i elegancki design sprawiają, że świetnie zgra się z klimatem wnętrza. Kominek z kadzidełkami Backflow może być także podarunkiem z okazji imieninm, urodzin czy rocznic. Coś oryginalnego, ale zarazem bardzo praktycznego i dekoracyjnego w jednym.

Jak stosować Kadzidełka Stożkowe Backflow – Wanilia

Jak stosować Kadzidełka Stożkowe Backflow 500 g – Wanilia? Podobnie jak wszystkie inne rodzaje kadzidełek, które oferujemy  w naszym sklepie, należy stosować je wyłącznie z kominkami Backflow. Kadzidełko odpalamy w ⅓ wysokości i umieszczamy na samej górze kominka, gdzie znajduje się tak zwane palenisko. Specjalna budowa stożka, zakończonego dziurką w dolnej części, w połączeniu z konstrukcją kominka, pozwala dymowi przedostać się do wnętrza kominka, aby następnie rozpłynąć się w nim w formie mglistej kaskady. Nie ma chyba nic bardziej relaksującego, niż obserwowanie efektu Backflow, w otoczeniu wypełnionym słodkim aromatem wanilii…

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kadzidełka stożkowe – Wanilia”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *