fbpx
Czy kadzidełka są szkodliwe, niebezpieczne dla zdrowia?
27 stycznia, 2020
Walentynki Backflow
Idealny prezent na Walentynki
4 lutego, 2020
Pokaż wszystkie

Kadzidełka zapachowe – jak używać?

Kadziełka stożkowe 7 zapachów

Kiedy decydujesz się na kadzidło płynące jako formę wypełniania zapachem swoich wnętrz, sposób aromaterapii lub dlatego, że wierzysz w ich inne moce (np. oddziaływanie na samopoczucie czy energię), musisz wiedzieć, jak z nich korzystać. W ofercie znajdziesz bowiem różne kadzidełka zapachowe – indyjskie, chińskie, stożkowe i inne. My zajmiemy się tematem, jak palić kadzidełka stożkowe Backflow, które cieszą się niezwykłą popularnością. Zapraszamy do lektury!

Kadzidełka zapachowe Backflow – czym są?

Przede wszystkim jest to niezwykle popularny i skuteczny sposób na wypełnianie pomieszczeń przyjemnym zapachem. Kadzidełka zapachowe wykorzystywane są już od starożytności – pojawiły się w Grecji, gdzie stosowano je do kultów i wierzeń religijnych. Szczególne zainteresowanie kadzidłami ma miejsce w Indiach oraz Nepalu, gdzie stanowią one istotną część tej kultury. Zapach kadzidełek możesz wyczuć w świątyniach, ale też w niemal każdym domu, gdzie okadza się wnętrza by odpędzić złą energię, ale też po prostu by nadać wnętrzom odpowiedni zapach.

Dodatkowo kadzidełka są świetnym odstraszaczem na komary – są skuteczniejsze niż spraye, spirale, czy lampy. Wystarczy odpalić kadzidełko w domu czy w ogrodzie by odgonić niepożądane owady. Odpal kadzidełko i zrelaksuj się w ciszy i spokoju podczas letniego wieczoru.

Kadzidełka zapachowe Backflow mają postać niewielkich stożków w różnych barwach, które stworzono z naturalnych składników – ziół, kwiatów, owoców, liści, korzeni, żywic czy olejków eterycznych. Ich cechą charakterystyczną jest to, że dymią od spodu, dlatego najlepiej jest je ulokować na odpowiednich podstawkach pod kadzidełka, takich jak kominek zapachowy Backflow. Dostępne są aż w 10 różnych zapachach. To romantyczna i delikatna czerwona róża, kojąca biała szałwia, mistyczna paczuli, orientalne 7 czakr, uspokajająca lawenda, odprężający kwiat lotosu, pobudzające zmysły drzewo sandałowe, egzotyczne kadzidełka nag champa, relaksujący kwiat lotosu i energetyzujące, wyzwalające dobre emocje palo santo.

Kadzidełka jak używać?

Kadzidełka stożkowe jak używać” to jedna z częściej pojawiających się wątpliwości wśród osób decydujących się na zakup kominków zapachowych i kadzidełek stożkowych. Wychodzimy więc naprzeciw tym pytaniom i przedstawiamy krótką instrukcję, która jest odpowiedzią na pytanie „kadzidełka jak używać”.

  1. Zamów kadzidełka zapachowe Backflow na stronie internetowej Backflow.pl. Możesz zdecydować się na pojedyncze opakowania (zawierające po 10 sztuk kadzidełek) w wybranym zapachu albo postawić na zestaw składający się z kominka zapachowego oraz pakietu 10 opakowań kadzidełek stożkowych w różnych zapachach, co pozwoli Ci przetestować wszystkie zapachy.
  2. Jeśli jeszcze nie masz odpowiedniej podstawki na kadzidełka, zamów kominek dymny na Backflow. Jest to niezbędne, by w pełni cieszyć się funkcjonalnością kadzideł dymiących od spodu.
  3. Kiedy masz już to, czego potrzebujesz, czyli: kominek zapachowy, kadzidełko stożkowe oraz zapałki lub zapalniczkę, pora przejść do działania i zapalenia kadzidełka. Umieść je na szczycie podstawki, wciskając w odpowiednio przygotowaną do tego celu wypustkę. Następnie zbliż płomień i przytrzymaj przez kilka chwil, aż kadzidło zacznie się tlić. Gotowe!
  4. Postaw kominek zapachowy z tlącym się kadzidełkiem w bezpiecznym miejscu, z dala od dzieci. Napawaj swój wzrok niezwykłym widokiem – dym będzie bowiem spływał po kaskadzie podstawki, dając efekt wodospadu. Przy okazji odpręż się i zrelaksuj przy tej wyjątkowej aromaterapii. Kadzidełka stożkowe Backflow mają czas dymienia wynoszący do około 30 minut, jednak ich zapach unosi się w pomieszczeniu znacznie dłużej!

Już wiesz, jak używać kadzidełek, a także poznałeś nieco informacji na temat kadzidełek zapachowych Backflow. Jeśli chcesz zamówić oryginalne produkty w dobrej cenie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu online Backflow.pl i złożenia zamówienia. Nie zastanawiaj się dłużej, jak palić kadzidła – to proste i niezwykle przyjemne doświadczenie!

Mateusz Dela
Mateusz Dela
Cześć! Jestem właścicielem sklepu Backflow oraz autorem tego bloga. Fan kadzidełek od dziecka. Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości - skontaktuj się ze mną! Chętnie pomogę :-)