fbpx
Kominek zapachowy kamienie i basen
Kominek zapachowy – kamienie i basen
2 grudnia, 2019
Kominek Zapachowy Zen
Kominek Zapachowy – Czarny Zen
24 stycznia, 2020
Pokaż wszystkie

Kominek zapachowy – duży basen

49.90 

Jesteś miłośnikiem przyjemnych zapachów? W takim razie poznaj nasz kominek zapachowy duży basen, który stanowi idealne połączenie z kadzidełkami stożkowymi Backflow! Konstrukcja ma kształt basenu, przypominającego nieco kwiat. Ciężki dym kadzidełka zapachowego spływa po konstrukcji i tworzy efekt wodospadu, jednocześnie gwarantując wyjątkowe wrażenia wizualne. Kominek zapachowy sprawdzi się w każdej aranżacji, dlatego może stać w salonie, sypialni czy biurze. Skorzystaj z niego, gdy chcesz się odprężyć i wprowadzić w dobry nastrój. Co więcej, kominek zapachowy Backflow to także świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby!

Wymiary kominka:

Wysokość: 6cm
Długość: 12cm
Szerokość: 10cm

Brak w magazynie

ZOBACZ WIDEO:

 

Kominek zapachowy duży basen

Oferowana przez nas podstawka na kadzidełka ( kominek ) ma kształt dużego basenu w kolorze czarnym. Na szczycie figurki ulokowano specjalną wypustkę, gdzie możesz umieścić kadzidło naturalne o wybranym zapachu lub też bezwonne kadzidełko stożkowe. Dym, jaki powstaje wskutek spalania się kadzidła, jest cięższy od powietrza i spływa po konstrukcji do basenu, tworząc efekt wodospadu. Sam kominek zapachowy prezentuje się bardzo elegancko – ma czarny, połyskujący kolor, przez co doskonale sprawdzi się we wszystkich wnętrzach. Możesz postawić go w salonie, kuchni, sypialni, a nawet w swoim biurze, by odprężał Cię w stresujących sytuacjach.

Podstawka pod kadzidełka – czy warto ją kupić?

Aby kadzidełka Backflow dobrze rozprzestrzeniały swój zapach, powinny zostać ulokowane na kominku zapachowym, wyposażonym w wypustkę utrzymującą kadzidło. Taka podstawka pod kadzidełka zapewnia także bezpieczne użytkowanie. Nie ma ryzyka, że kadzidełko się przechyli i coś uszkodzi albo oparzy któregokolwiek z domowników, co często miewa miejsce w przypadku wosków zapachowych. Polecamy więc wybrać dobrej jakości kominek do aromaterapii, który jest funkcjonalny, praktyczny, a przy tym bardzo ładnie się prezentuje.

Wymiary 12 × 10 × 6 cm