fbpx
Kominek Zapachowy Wodospad
Kominek zapachowy – wodospad
24 stycznia, 2020
Kadzidełka odstraszają komary
Kominek zapachowy – Dzbanek
6 października, 2020
Pokaż wszystkie

Kominek zapachowy – Gruszka

99.90 

Kominek zapachowy Gruszka, to wyjątkowa propozycja w naszej ofercie. Kominek ten jest znacznie większy od pozostałych, charakteryzuje się zupełnie inną budową, a czerń – typową dla pozostałych modeli, przełamują tu także inne akcenty kolorystyczne, jak złoto na krawędziach czy morska zieleń w górnej części kominka. Kominek ten ma aż 17 cm wysokości i formę gruszki. W środku kominka znajdują się po obu stronach naprzemiennie ceramiczne listki, po których spływa dym z kadzidełek Backflow. Sprawdź moc domowej aromaterapii z kadzidełkami i podstawkami Backflow!

Wymiar kominka Backflow:
Szerokość: 12cm
Głębokość: 9.5cm
Wysokość: 17cm

Waga: 580g

Brak w magazynie

SKU: BackF-19 Kategoria: Tag:

Kominek Zapachowy Gruszka

Kominek zapachowy gruszka to jeden z bestsellerów w naszym sklepie, który cieszy się ogromną sympatią klientów już od pierwszych dni w naszej ofercie. Jest masywniejszy od pozostałych i znacznie bardziej kolorowy. Urozmaicony look sprawia, że kominek ten może być fantastycznym prezentem! Zamów go wraz z zestawem kadzidełek i spraw swoim bliskim wyjątkową niespodziankę. Jeśli nie jesteś pewien, które z kadzidełek najbardziej przypadną do gustu solenizantowi, polecamy wybrać na początku kadzidełka niearomatyzowane. Uzyskasz w ten sposób identyczny efekt dymu spływającego kaskadowo po kominku, jednak bez żadnego zapachu. Poniżej dowiesz się w jaki sposób używać kominek Backflow, aby uzyskać najlepsze efekty

Jak działa kominek Zapachowy Gruszka?

Jeśli nie miałeś wcześniej styczności z naszymi produktami z pewnością interesuje Cię jak działa kominek zapachowy Gruszka. Otóż tajemnica efektu backflow tkwi w specjalnych kadzidełkach stożkowych. Są to w pełni naturalne stożki wykonane z zasuszonych substancji roślinnych i wody i połączone w całość za pomocą aromatycznych żywic, które wytwarzają dym cięższy od powietrza. Dzięki temu, zamiast unosić się, dym spływa w dół. Odpowiednio skonstruowany kominek zapachowy, pozwala dymowi na swobodne opływanie po jego ściankach, przypominając niewielki wodospad.

Aby osiągnąć ten efekt, kadzidełko należy podpalić do ⅓ wysokości i umieścić na palenisku. W każdej z naszych podstawek ( kominków ) znajdują się one w górnej części, bez problemu więc znajdziesz miejsce, w którym należy ułożyć stożek. Czas spalania jednego kadzidełka to ok 20 minut.