fbpx

Czytaj więcej o BACKFLOW

Stożki zapachowe Backflow to absolutna nowość w świecie kadzidełek zapachowych. Produkowane są w Indiach przy użyciu jedynie naturalnych składników. Ich podstawowe komponenty to żywica, ekstrakty ziołowe i oleje eteryczne, co czyni produkt 100% ekologicznym.

            Specjalna budowa kadzidełka – stożek, to sekret uwalniania się dymu, który spływa kaskadami po powierzni kominka. Stożki przystosowane są wyłącznie do palenia w kominkach backflow, dlatego jedynie używanie obu produktów pozwoli Ci na osiągnięcie efektu wodospadu. Czas spalania jednego stożka to ok. 25 – 30 minut. Po wypaleniu, na powierzchni miseczki kominka pozostaje niewielka warstwa popiołu, którą z łatwością możesz usunąć za pomocą wilgotnej chusteczki lub ręcznika papierowego. Czyszczenie i konserwacja kominka Backflow są zatem znacznie łatwiejsze niż w przypadku kominków na wosk czy oleje, gdzie borykać się musisz z tłustymi plamami, czy zdrapywaniem wosku po zakończeniu palenia. Stożki i kominki Backflow w odróżnieniu od innych kominków zapachowych nie wymagają używania podgrzewaczy, a zatem kominek nie ulega osmoleniu i zawsze będzie prezentował się estetycznie.

Zapachy stożków Backflow

            W ofercie sklepu znajdziesz zarówno stożki zapachowe, jak i bezwonne. Jeśli zależy Ci na samym dymie, ale niekoniecznie masz ochotoę na aromatyzowane kadzidełka, możesz użyć bezwonnych, które spalają się w identyczny sposób, nie uwalniając jednak żadnego aromatu.

             Stożki zapachowe zaś, to wiele eterycznych kompozycji, spośród których każdy może wybrać coś dla siebie. Naszym absolutnym bestsellerem są drzewo sandałowe, czerwona róża i lotos. Niemniej popularnymi w Backflow są stożki o zapachu lawendy i smoczej krwi, zbierające bardzo dobre opinie od wszystkich naszych Klientów.

             W nawiązaniu do tradycji Indyjskich, producenci kadzidełek stworzyli dla Was również zapachy takie jak “Siedem czakr”,  “Nag Champa” “Paczuli”, “Palo Santo” czy “Zen”, które pozwolą Ci się przenieść myślami na chwilę w najpiękniejsze, dzikie zakątki Azji…

            Inne zapachy jakie znajdziesz w ofercie kadzidełek Backflow to:

  • biała szałwia
  • cytronella
  • czarodziej
  • czerwona róża
  • jednorożec
  • jaśmin
  • kadzidło i mirra
  • lawenda
  • lotos

            Nasza oferta to obecnie ok. 20 zapachów, a z miłości do aromatów, ciągle poszukujemy nowych inspiracji i systematycznie wprowadzamy do oferty nowości.  Wierzymy, że z Backflow.pl znajdziesz zapach który pozwoli Ci ukoić zmysły, znaleźć chwilę dla siebie, czy nawet oddać się medytacji…